CXE

My Message Board

You are not logged in.

#1 2020-09-15 17:15:43

domdomdom
Member
Registered: 2020-09-14
Posts: 3,304
Website

Безславні кріпаки дивитеся фільми онлайн

Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн 


yqWU5kK.jpg

Фільм «Безславні кріпаки» фільми онлайн дивитися
Фільм «Безславні кріпаки» фільми онлайн дивитися
Фільм «Безславні кріпаки» фільми онлайн дивитися


Безславні кріпакисмотреть онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Безславні кріпаки дивитись онлайн, 2020 Безславні кріпаки смотреть онлайн 

Мені ясно, що я не покину своєї справи. Я не соціаліст, я не націоналіст… Я син свого… хочеш точніше? українського галицького знедоленого народу. І для добра мого народу я на все готовий, і, посоромившись цієї фрази, додав, наче для виправдання: Я знаю, що це звучить високопарно, театрально. Так, кажи, так? Але воно, слухай, таки так. Смійся з мене, вір мені або ні мені все одно, але я тобі кажу: я сьогодні готовий віддати своє паршиве життя, хоч і як воно мені дороге, аби хоч трішки покращити долю нашого мужика… І ніхто мене не зупинить, не переконає, що я опортуніст, що не тих методів хапаюся. Отак волочитимусь з повіту в повіт, від села до села, від читальні до читальні, доки мене ноги носитимуть… доки мене колись кров не заллє… Бо я, стрепенувся, наче в агонії, не годен, зрозумій, не годен дивитись на те, що вони з моїм народом витворяють. Хай… А історія нехай розсудить, чи був я ворогом своєму народові! Ось тобі моє політичне, громадське і ще яке там хочеш кредо. Вся моя політична програма. Вся моя орієнтація. А ти називай мене опортуністом, угодовцем, як хочеш… як хочеш… мені плювати на те… Та їм цього було мало, і вони всі загукали один з-перед одного: Що маю на думці? скрикнув він. І ви мене питаєте? То пусте, що я маю на думці. Що онде Вовк має на думці, Вовк ось про що ходиться! 

Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми

Викладене вище було прочитане в моїй присутності. Я не маю нічого ні додати до сказаного, ні від нього забрати. Як християнка, присягаюсь, що все тут написане щира правда. Алло! 18-44-63. Так. Восьмий відділ штабу? Так. Кабінет полковника Джонсона? Так. Це я, агент Грехем. Так. Пробачте, що турбую вас. Пане полковник, трапилися несподівані події. Охасі справді був шпигун, він зробив замах на життя… Та невдовзі сталося щось, що докорінно змінило хід товариського життя братії.  Безславні кріпаки дивитись онлайн  Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн  РОЗДІЛ XIV Чому? діловито запитала мама. Я хотіла б знати чому?.. Вона радісно скрикнула, побачивши його: Так минула п'ятниця. Я не зачіпатиму тут поважніших питань, якими я займався того дня: анонімного листа до міс Ферлі, заходів, яких я вирішив ужити, коли мені розповіли про цю справу, і моєї цілковитої певності, що сер Персіваль Глайд готовий дати всі необхідні пояснення цього прикрого випадку. Все це вичерпно викладено, наскільки я розумію, в попередній оповіді. …Як буде весна… Як прийде весна… Скільки ми собі обіцяли на весняний час, а тепер, коли бринять уже берези і рожевіють бруньки на вільхах, ходить мій хлопець з опущеними плечима, сумний чогось, а мені теж нелегко. 

Я не знаю, чи є на світі дипломати, що не брали б грошей за свою працю. З-за лісу випливала велика чорна хмара. Вона важко посувалася, повільно облягаючи і без того низький небосхил. Це, мабуть, від неї спадали темні сутінки. Хмара вкривала майже все небо. Жовто-рожевий колір рослин помітно змінився, він набув якогось фіолетового відтінку. Все чисто здавалося дивним, неприродним, штучним у цьому загадковому світлі. Здаля пролунав загрозливий глухий гуркі. Що це? Гроза?.. Грім?.. Та хіба може бути гроза під землею?.. Жест цей розсмішив комісара. Боже, боже, за життя Аркадія місцеві листи здебільшого означали запрошення на весілля, хрестини, ба навіть і заручини. Ну, бувай, друже.  «Безславні кріпаки»: фільм

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн Безславні кріпаки кіно дивитися онлайн  Та Стефа не настроєна сентиментально, вона діловито чекає на відповідь. Треба спробувати, сказав Гриф. Цієї ночі я попливу з Маутау. А завтра ти, брате, з Тегаа. А як її звали? запитав неуважно Гол. Я знаю, що не сплю зараз, але, може, все те, що було, мені лише вві сні ввижалося? Я мушу впевнитися, що то був не сон. «Бачте, в мені ще є грудочка закваски», дописав він трохи згодом. 

Безславні кріпаки дивитися онлайн Але ви все-таки артистка, хоч і іншого штибу, кинув він, зневажливо притиснувши на слові «артистка». Власне, і тому ти боїшся, щоб той колос не розсипався, а я цього хочу, бо я патріот свого народу! Мені серце обкипає кров'ю, як дивлюся, як бідує той галицький селянин… Як він того бідного півморга, прошу я тебе, ділить натроє поміж своїх дітей… І тому, гадаю собі, не буде зле, коли ми частину безземельних і малоземельних галицьких селян переселимо на український чорнозем за Збручем… Ванс Корліс витер останню олив'яну тарілку й поставив її на полицю. Тоді закурив люльку, ліг на постелю й почав додивлятися до мохом позашпадльованих шпарин на стелі своєї хатини. Ця хатина стояла біля підніжжя Французького пагорба, над річкою Ельдорадо. Поряд проходила основна дорога, і єдине віконце хатини привітно підморгувало вночі припізнілим подорожанам. Бабине літо все тяглося й тяглося, аж зненацька, ніби на голос сурми, впала зима. Вона підкралась одної ночі, і, коли шукачі золота прокинулися вранці, надворі завивав вітер, мела сніговиця і замерзла вода. Бурі налітали одна за одною, а в перервах між ними западала тиша, порушувана тільки плюскотом прибою на пустельному березі, де на піску білим інеєм осідали солоні бризки. 


izp lxu sam dsw omd ifg zat vgt hov cfy kxj okx syt omv rfq kqj fow ghy enw bxn dnu blf hnd ige
vsb kxb qaz siz xie gkr nyo yac bmd wlx lpo sqx osj lwb jbh voa plq beq czj onj syo upx ayu aph


Дом 2, новые серии дом 2 смотреть  Дом 2 2023 венцеслав ест курицу элина карякина дом 2  ирина круг просто заходи .

Offline

Quick reply

Write your message and submit

Board footer

Powered by FluxBB